Interesujesz się modą damską i chcesz stworzyć swój butik z odzieżą? A może już prowadzisz sprzedaż odzieży w internecie? Zapraszamy do współpracy!

Fashionarea to największa hurtownia odzieży damskiej w Polsce. W naszym asortymencie znajdziesz produkty od topowych producentów oraz importerów w Polsce!

Zaopatrzenie sklepu w odzież do hurtu nie jest tak trudne, jak się może wydawać. Zapisz się do naszego newslettera, a regularnie będziesz otrzymywać informacje o nowościach, bestsellerach.

Hurtownia odzieży online

Idąc z duchem czasu stopniowo odzwyczajamy się od zakupów stacjonarnych na rzecz internetowych. Rozumiemy to doskonale! W naszej hurtowni stawiamy wyłącznie na sprzedaż online. Nie chcesz tracić czasu, środków na kosztowne dojazdy do Rzgowa? U nas znajdziesz oferty producentów odzieży ze Rzgowa od ręki!

Sprawdzeni producenci odzieży

Każdy producent oraz importer odzieży w naszej hurtowni online jest starannie sprawdzony pod względem rzetelności, jakości asortymentu, a także czasu realizacji zamówień. Dzięki temu, kupując w hurtowni odzieży fashionarea masz pewność, że Twoje zamówienie nie zakończy się rozczarowaniem!

Nasza infolinia jest dla Twoich usług codziennie, dzięki temu masz możliwość szybkiego kontaktu z nami.

Asortyment w hurtowni odzieży

W asortymencie naszej hurtowni znajdziesz odzież damską, męską, dziecięcą, a także dodatki – okulary, torebki i inne!